Exkluzívna pleťová a telová kozmetika s Colostrum od spoločnosti ESSENS ...

Denný krém

obmedzujúci prejavy starnutia

Pleťový krém s obsahom prírodnej látky colostrum a s výťažkami zo špeciálnych rias. Intenzívny účinok starostlivo zvolených zložiek krému podporuje obnovu kožných buniek a zjemňuje vrásky. Nanášajte každé ráno na očistenú a osušenú pleť tváre a krku.

50ml ' 29,90 €

Nočný krém

obmedzujúci prejavy starnutia

Pleťový krém pre nočnú regeneráciu pokožky s látkami, ktoré predlžujú mladý vzhľad pleti - prírodnou látkou colostrum a patentovanou látkou cyklopeptid. Cielene zvolená kombinácia účinných zložiek zlepšuje elasticitu a pevnosť kožných buniek. Nanášajte každý večer na dobre očistenú a osušenú pleť tváre a krku. Odporúča sa používať v kombinácii s našim sérom.

50ml ' 29,90 €

.

Sérum

obmedzujúce prejavy starnutia

Pleťové sérum s prírodnou látkou colostrum, kyselinou hyalurónovou a patentovaným prípravkom Dermotenseur, ktorý má spevňujúci účinok na pokožku, podporuje tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a tonizuje pleť. Pokožka je po nanesení séra mäkšia, získava prirodzený vzhľad. Odporúča sa používať pred nanesením nočného krému, nanášajte na očistenú a osušenú pleť tváre a krku.

30ml ' 29,90 €

.

Očný gél

obmedzujúci prejavy starnutia

Očný gél obsahuje prírodnú látku colostrum, zmes extraktov z kôry jaseňa a kyselinu hyalurónovú. Gél redukuje vačky pod očami a osviežuje okolie očí. Nanášajte na pleť ľahkým vklepaním od vnútornej k vonkajšej strane očí.

30ml ' 29,90 €

Pleťové tonikum

obmedzujúce prejavy starnutia

Bezalkoholové tonikum na tvár obsahuje prírodnú látku colostrum a Physiogenyl. Jeho nanesením dodáte pleti osvieženie a hydratáciu. Používajte na čistenie pleti ráno i večer.

150ml ' 13,20 €

Jemné pleťové mydlo

obmedzujúce prejavy starnutia

Jemné mydlo na tvár s prírodnou látkou colostrum, Aloe vera a morskými riasami. Kombinácia látok intenzívne čistí pleť, pritom pokožku nevysušuje a nedráždi. Šetrné k pokožke, neobsahuje farbivá. Používajte na čistenie pleti ráno i večer. Malé množstvo mydla naneste na navlhčenú pleť a krúživými pohybmi mydlo napeňte, následne opláchnite vodou.

150ml ' 13,20 €